Biten Projeler


Lavinya Marmara

Lavinya Marmara

Her gün tatile gider gibi eve gitmeyi kim istemez ki? Lavinya Marmara, Büyükçekmece’de Marmara Denizi’ne hakim bir noktada sahile 400 metre mesafede konumlanıyor. Konutların %70’i deniz manzaralı olan proje, 8.500 metrekarelik güzel bir arsa üzerinde 4 blok, 115 konut ve konutların ihtiyaçlarına cevap verecek 17 ticari alandan oluşuyor.

İncele
NCadde Bussines

NCadde Bussines

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'taki bir diğer prestij ve güç simgesi Ncadde sakinlerine eksiksiz bir residence deneyimi yaşatmak üzere yükselmektedir. Özyurtlar İnşaat olarak marka değerini artırdığımız Esenyurt'ta 112 adet 1 + 1 home oficce ve 11 adet ticari birimin bulunduğu Ncadde projesinde iş yaşamınıza prestij katacak tüm ayrıntılar özenle tasarlanmıştır. Ayrıcalıklı mimari yapısının eşliğinde bir tarafta deniz ve göl diğer tarafta ise büyüleyici şehir manzarası ile merkezi bir konumda yer alan Ncadde, iş hayatınızda residence ayrıcalıklarını yaşatacak ideal bir seçimdir. Güvenlik, konfor ve lüksü iş hayatınıza antegre eden Ncadde projesi.

İncele
NCadde AGORA

NCadde AGORA

Özyurtlar, markalı konutların merkez üssü haline gelen gözde semt Esenyurt’ta iş dünyasını bir araya getirecek bir adım atıyor… Şirket yeni projesi Ncadde Agora ile, mutlu ev sahiplerinden sonra mutlu çalışanlar için de harekete geçti. Klasik iş merkezlerinden farklı olarak özel modern bir mimari ile her detayı özenle tasarlanan Ncadde Agora, Özyurtlar’ın her projesinde olduğu gibi farklı ve insana dokunan bir proje. Bölgenin en işlek caddesi Doğan Araslı’ya cepheli olan proje geniş bir avluya sahip. Böylece iş merkezi çalışanları gündelik hayattan kopmadan, hem merkezde hem de iş yoğunluğunun arasında nefes alabilecekleri bir sosyal alana sahip olacaklar.

İncele