Devam Eden Projeler


Lavinya City

Lavinya City

Mimaroba'da, toplam 22.877 m² arsa üzerine kurulu Lavinya City, 77.887 m² inşaat alanı ve 15.250 m² peyzaj alanıyla kendinizi gerçekten evinizde hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor. Lavinya City'de, %80 deniz manzaralı daireler, yemyeşil peyzaj alanları, sosyal imkanları ve ulaşım avantajlarıyla alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir hayat başlıyor.

İncele
NCadde Ottoman

NCadde Ottoman

Bugüne kadar pek çok projeyi başarıyla tamamlayan Özyurtlar İnşaat, markalı konutların merkez üstü haline gelen Esenyurt'ta, Ncadde Ottoman ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. Ön talep satışlarında büyük ilgi gören Ncadde Ottoman, bölgedeki ticareti ve residence konseptini tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. 2015 yılında hayata geçirilen Özyurtlar’ın iş merkezi projesi Ncadde Agora’ya gösterilen büyük ilginin ardından, Ncadde Ottoman hem işyeri ve ofis hem de otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanıyor.

İncele
Marina24

Marina 24

Elinizi uzatsanız denize dokunabileceğiniz bir alanda tasarıma başlamak haliyle mimara farklı bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Arazinin kotlu geometrisinin mimariye getirdiği zorluğu denize açılan büyük açık alanda yaptığımız kademelerle denize ulaştırarak artı değere dönüştürebildiğimizi düşünüyorum. Denizle görsel bağı projenin büyük yüzdesinde kurabildik. Kanımca Marina24 deniz tarafında yer alan yaşam alanıyla da çevrede bir buluşma noktasına dönüşerek bölge için önemli bir yaşam merkezi olacaktır. Özetle bu proje çevrenin dingin yapısı içinde günümüzün modern ruhunu yansıtan bir tasarım olması için uğraş verilen bir proje oldu. Marina 24 bu anlamda kentin diğer ayrıcalıklı projelerinden ayrışan bir proje olacaktır.

İncele