Lavinya City


Lavinya City

Kategori: KONUT & REZİDANS

Proje Tarihi: 2016

Lokasyon: Mimaroba, Büyükçekmece - İstanbul

Arsa Alanı: 22.872 m²

Mimari Proje: Talha Haksever

Ünite Adeti: 323 konut, 15 dükkan

İnternet Sitesi: www.lavinyacity.com

Satış Ofisi: 0212 864 24 29


İnsanın evi gibisi yok!

Bir gün bile uzak kalsak, geri döndüğümüzde, kapıyı açtığımız an yaşadığımız o his... Hepimizin ağzında aynı cümle; insanın evi gibisi yok... İşte bu hissi her detayında sizlere doyasıya yaşatacak olan yepyeni bir proje, Lavinya City... İşten eve dönerken bahçe içinde yemyeşil bir yer göreceksiniz. Yaklaştıkça deniz kokusu gelecek burnunuza. Hemen ardından eviniz, Lavinya City sizi karşılayacak. Derin bir nefes alıp stresten uzaklaşacak ve evinize öyle gireceksiniz.

Lavinya City

Mimaroba'da, toplam 22.877 m² arsa üzerine kurulu Lavinya City, 77.887 m² inşaat alanı ve 15.250 m² peyzaj alanıyla kendinizi gerçekten evinizde hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor. Lavinya City'de, %80 deniz manzaralı daireler, yemyeşil peyzaj alanları, sosyal imkanları ve ulaşım avantajlarıyla alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir hayat başlıyor. Dilerseniz yatırım dilerseniz de kendiniz için mükemmel bir fırsat olan Lavinya City, 15 ticari 323 konut alanı ve 2+1 , 3+1 , 4+1 , 2+1 dublex, 3+1 dublex daire tipleriyle farklı yaşam tarzlarını bir araya getiriyor.

Her gün denizin huzurunu yaşayın

Lavinya City, denize sadece 400 m mesafesi ve %80 deniz manzaralı daireleriyle denizin tüm stresinizi alan huzurunu bir yaşam biçimi haline getiriyor. Doğayla kucaklaşın Toplam 15.250 m² peyzaj alanıyla, yeşillikler içinde bir yaşam da Lavinya City'de. Lavinya City'ye adım attığınız anda, doğanın muhteşem enerjisiyle stresten uzak, huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor olacak.